Fyzioterapie
nové generace

MFK je unikátní fyzioterapeutická metoda propojující znalosti a dovednosti fyzioterapeutů s nejmodernějším počítačovým softwarem. Fyzioterapeut je díky němu schopen nalézt rychlejším a efektivnějším způsobem nejoptimálnější způsob terapie.

Rezervace terapie
Tel: 724 848 632

Novinky v pohybu

Narozeninová soutěž MFK začíná!

Narozeninová soutěž začíná!

Zapojte se do soutěže a vyhrajte ošetření zdarma jako dárek.

Přečíst celý članek
Chceme miminko

Chceme miminko

„Slyšeli jsme, že nám pomůžete. Zkusili jsme už všechno možný a nejde to. Poctivě cvičíme, děláme pro to všechno…a… “ sděluje odevzdaným hlasem fyzioterapeutce Šárce mladá žena. V jejím hlase je slyšet zraněnost, apatie, demotivace, zbytečnost. Její tělo je zjevně unavené a napjaté.

Přečíst celý članek
Oslavte s námi kulatiny a přijďte v únoru na ošetření unikátní Metodou MFK s 10% slevou!

21. února oslaví MFK Centrum 10. narozeniny!

Oslavte s námi kulatiny a přijďte v únoru na ošetření unikátní Metodou MFK s 10% slevou!

Přečíst celý članekInformativní schůzka o kurzu - Vzdělávání rodičů v kurzu Metoda MFK

Informativní schůzka vážných zájemců o projekt se konala ve středu dne 18.2. 2015 od 15:00h v MFK Centrum s.r.o., Spálená 4, 110 00 Praha 1. Účastníkům byly podány podrobné informace o termínech konání kurzu, podmínkách účasti a průběhu kurzu. V závěru schůzky byly vybráni konkrétní účastníci kurzu, se kterými byl vyplněn monitorovací list s údaji k projektu. Přihlášky vážných zájemců na informativní schůzku bylo možné zasílat do 17.2.2015 na martina@mfki.cz. V současnosti je projekt ukončen.


Co o nás napsali